TAMİR VE BAKIM

İşitme cihazlarına verdiğimiz değer cihazlarımızın ömrünün uzamasına yardımcı olur.Her ne kadar cihazlarımız suya tere ve kire karşı dayanıklı (Nano kaplama) olsada cihazlarımızı korumaya önem vermek faydalı olacaktır.
İşitme Cihazlarımız kulak arkası kulak içi olarak 2’ye ayrılmaktadır.
*Kulak arkası cihazlar her 5 ayda bir düzenli olarak bakıma gelirse cihazın ömrü ve ses kalitesi  o kadar uzun olur,firmamız bünyesinde alınan cihazlar 2 yıl çarpma ve kırma olmadığı sürece her türlü garanti kapsamındadır.

*Kulak içi cihazlar hassas ve kulak içinde olduğu için bakımı ve kullanması biraz daha zordur.Bu yüzden 3 ayda bir filtre bakımları yapılmaktadır.Bu bakımlar cihazın ömrünü uzattığı gibi ses azalmasını da engeller.Firmamız bünyesinde alınan cihazlar 2 yıl çarpma ve kırma olmadığı sürece her türlü garanti kapsamındadır.

PEKİ YA GARANTİSİ BİTEN BOZULAN CİHAZ ÇÖP MÜ?

Kesinlikle HAYIR! 

Tüm işitme cihazlarınıza bakım onarım ve tamir yapmaktayız.En uygun fiyatta ve kalitede yedek parçalarımız mevcuttur.Bozulan cihazınız yerine yedek cihaz vererek tamir cihazınız gelene kadar sizleri mağdur etmeme gayret ediyoruz.Tamir cihazınızıda en kısa sürede çözüme kavuşturmak için çaba harcıyoruz.

Kulak İçi ve Kulak Arkası Kulaklıklar ReSound Marka İşitme Cihazları Audio Marka İşitme Cihazları İletişime Geçin
WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?